Talentjob/welcome | Nejste přihlášen

Servodata - profesionální Value Added Distributor komponent a infrastruktury podnikových řešení se orientuje především na distribuci serverových technologií, řešení data storage v širším kontextu řízení životního cyklu dat, bezpečnostních technologií, softwarové infrastruktury včetně licenční správy a distribuci komponent pro oblast ukládání dat. Servodata jsou pro zákazníky, partnery i výrobce firmou, která je nositelem klíčové přidané hodnoty, nutné pro nalezení nejefektivnějších řešení při zpracování dat - dokonalých znalostí všech nejnovějších technologií a dlouholetých zkušeností při řešení rozsáhlých a složitých projektů.

Servodata působí na počítačovém trhu od roku 1991 a řadí se mezi 20 největších ICT společností na českém trhu. V centrále v Praze a v pobočkách v Olomouci, Bratislavě a Varšavě zaměstnává více než 80 zaměstnanců. Rozsahem svých služeb pokrývá středo a východoevropské trhy, Blízký východ a severní Afriku.

Více informací naleznete zde.

logo
Paul Griffin
Director of Int. Operations

Pan Paul Griffin má ve společnosti Servodata odpovědnost za mezinárodní operace.

Dříve zastával špičkové manažerské posty ve společnostech Asbis Enterprises, IBM či Seagate Technology.Otázka 1: Co byste nám řekl o společnosti Servodata a jaké požadavky by měli splňovat případní zájemci o práci z řad absolventů ?
 Pomalé připojení     Rychlé připojení


<< Zpět

 

VIP KLIENTI
Google Pagerank - talentjob.czGoogle Pagerank      S-Rank - talentjob.czS-Rank      JyxoRank - talentjob.czJyxoRank     
VIP
KLIENTI