Talentjob/welcome | Nejste přihlášen

 

Beroun je okresní město ve Středočeském kraji. Původně Královské město leží na soutoku Berounky a Litavky a první písemná zpráva o městě pochází z roku 1265. Město je obklopeno překrásnou přírodou a může se pochlubit bohatou historií a kulturními památkami. V současné době čítá 17648 obyvatel, je centrem lehkého a středního průmyslu a vyvíjí i mezinárodní aktivity (spolupracuje s městy z Holandska, Německa a Polska). Město vydává nemalé prostředky na obnovu a rozšíření infrastruktury, na zajištění možností relaxace a věnuje náležitou pozornost i ochraně přírody.

Město Beroun je jednotným hospodářským celkem s právní subjektivitou a hospodaří s vlastním majetkem. Výkonným orgánem je Městský úřad s téměř 200 zaměstnanci. Ten je zodpovědný za řízení městské policie, krizového štábu, bezpečnostní rady a interního auditu. MÚ spravuje také jednotlivé odbory (správní, dopravní, finanční, školství a kultury, živnostenský atd.), je provozovatelem a vlastníkem moderního plaveckého areálu a zřizovatelem pečovatelské služby pro seniory.

Více informací naleznete zde.

 

logo
Kamil Choc
Referent správního odboru

Pan Kamil Choc vystudoval Soukromou vyšší odbornou školu územně-správní v Kladně. Na Městském úřadě města Beroun pracuje od roku 2004. Nyní zastává pozici Předsedy komise k projednávání přestupků proti veřejnému pořádku, občanskému soužití a majetku.
<< Zpět

 

VIP KLIENTI
Google Pagerank - talentjob.czGoogle Pagerank      S-Rank - talentjob.czS-Rank      JyxoRank - talentjob.czJyxoRank     
VIP
KLIENTI